Yhteystiedot

UMO Helsinki Jazz Orchestran konserttien tuotannosta vastaa toimiston väki:

Eeva Pirkkala

toiminnanjohtaja
+358 (0)40 743 7141
eeva@umohelsinki.fi

Terhi Siirala

tuotantopäällikkö
+358 (0)40 763 6275
terhi@umohelsinki.fi

Niina Eeva

markkinointi- ja viestintäpäällikkö
+358 (0)45 1477 655
niina@umohelsinki.fi

Valtteri Pokela

yleisötyö- ja hanketuottaja
+358 (0)44 512 5578
valtteri@umohelsinki.fi

Ilkka Ferm

orkesterijärjestäjä,
osa-aikainen
+358 (0)40 524 5437
ilkka@umohelsinki.fi


Yhteystiedot ja laskutus

UMO Helsinki Jazz Orchestra
Postiosoite: Tallberginkatu 1 / 139, 00180 Helsinki
Käyntiosoite (toimisto): Kaapelitehdas, Tallberginkatu 3, 00180 Helsinki
Käyntiosoite (treenisali): Kaapelitehdas, Tallberginkatu 1, Avantin harjoitussali V-rapussa (1. krs), 00180 Helsinki
Sähköposti: jazz@umohelsinki.fi

LASKUTUS
Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa joko verkkolaskuna tai sähköpostilla.

Verkkolaskut 
UMO-säätiö, y-tunnus 2202299-9
Verkkolaskuosoite: 003722022999
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käytä tätä välittäjätunnusta mikäli verkkolaskutusohjelmastasi ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Sähköpostilaskut skannauspalveluun, osoitteeseen 22022999@scan.netvisor.fi
Lähetä laskut sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina. Älä lähetä tähän osoitteeseen muuta kuin laskuja.

Tarkemmat laskutusohjeet näet tästä.


Taiteellinen suunnittelu

Taiteellinen johtaja / pääkapellimestari: Tammikuusta 2020 alkaen Ed Partyka & taiteellinen partneri Guillermo Klein

VILLE VANNEMAA
Taiteellinen partneri: yleisötyö
+358 50 3490991
ville.vannemaa@gmail.com

AIJA PUURTINEN
Taiteellinen partneri: yleisötyö
+358 40 5042733
aija.puurtinen@uniarts.fi

Yleisötyön taiteellisen tiimin orkesterijäsenet: Tero Saarti, Mikko Mäkinen

UMO-säätiön hallitus

PUHEENJOHTAJA
Toni Paussu (Perussuomalaiset)

HALLITUKSEN JÄSENET
Taina Nilsson, vpj. (SDP)
Anne Taskinen (Vasemmistoliitto) – 7.12.2019 asti
Sakari Oka (Kokoomus)
Lassi Ikäheimo (Vihreät)
Sanna Forsström
Kimmo Kekola