Yhteystiedot

UMO Helsinki Jazz Orchestran konserttien tuotannosta vastaa toimiston väki:

Niina Eeva

markkinointi- ja viestintäpäällikkö
+358 (0)45 1477 655
niina@umohelsinki.fi

Ilkka Ferm

orkesterijärjestäjä
+358 (0)40 524 5437
ilkka@umohelsinki.fi

Asta Salomaa

tuottaja
‭+358 (0)50 331 8845‬
asta@umohelsinki.fi

Terhi Siirala

tuotantopäällikkö
+358 (0)40 763 6275
terhi@umohelsinki.fi

Henriika Steidel-Luoto

vs. toiminnanjohtaja
+358 (0)40 411 3514
henriika@umohelsinki.fi

Eeva Vänskä-Pirkkala

toiminnanjohtaja
pois toistaiseksi, yhteydenotot Henriika Steidel-Luotoon  


Yhteystiedot ja laskutus

UMO Helsinki Jazz Orchestra
Postiosoite: Tallberginkatu 1 / 139, 00180 Helsinki
Käyntiosoite (toimisto): Kaapelitehdas, Tallberginkatu 1, C-aula, 3. kerros, 00180 Helsinki
Käyntiosoite (harjoitussali): Kaapelitehdas, Tallberginkatu 1, B-aula, 1. kerros, Avantin harjoitussali, 00180 Helsinki
Sähköposti: jazz@umohelsinki.fi

LASKUTUS
Toivomme saavamme laskut ensisijaisesti sähköisessä muodossa joko verkkolaskuna tai sähköpostilla.

Verkkolaskut 
UMO-säätiö, y-tunnus 2202299-9
Verkkolaskuosoite: 003722022999
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH*
*Käytä tätä välittäjätunnusta mikäli verkkolaskutusohjelmastasi ei voi lähettää laskuja suoraan Maventan välittäjätunnukselle.

Sähköpostilaskut skannauspalveluun, osoitteeseen 22022999@scan.netvisor.fi
Lähetä laskut sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina. Älä lähetä tähän osoitteeseen muuta kuin laskuja.

Tarkemmat laskutusohjeet näet tästä.


Taiteellinen suunnittelu

ED PARTYKA
Taiteellinen johtaja, pääkapellimestari
ed.partyka@gmx.net


UMO-säätiön hallitus 1.9.2021 alkaen

PUHEENJOHTAJA
Tuomas Finne (SDP)

HALLITUKSEN JÄSENET
Nina Suomalainen, vpj. (Kok.)
Lassi Ikäheimo (Vihr.)
Leila Vasama (SDP)
Salla Viitanen (Vas.)
Sanna Forsström
Kimmo Kekola